Hizmetlerimiz

innoCentrum®

Eğitim ve Danışmanlık

innoCentrum®, ülkemizde inovasyon kültürünün oturması ve gelişmesi için, firma ve kurumların kendilerini yenileyerek rekabetçi olabilmeleri ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyet ve kısa zamanda geliştirip sunabilmeleri için, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Bir firma veya kurumun inovatif olabilmesi için sadece bir inovasyon yönetim yazılımı alması veya arada bir beyin fırtınası çalışmaları yapması yetmeyecektir. İnovasyon bir kültür işidir! Kurumun yenilikçi bir kültüre sahip olması, yenilik için gerekli fikirlerin üretilmesinde, yeniliklerin benimsenip hazmedilmesinde, üyeler tarafından başarıyla uygulanmasında ve bu sürecin sürdürülebilir hale getirilmesinde önemli bir zemin oluşturacaktır.

Kurum kültürü bir günde oluşmadığı gibi değişmesi de sadece bir yazılım veya bir eğitim sayesinde olmaz. İnovatif kurum kültürünü oluşturmak sistematik ve planlı efor gerektirmektedir. Bu sebepledir ki innoCentrum® olarak sadece yazılım satmıyoruz, biliyoruz ki inovasyon kültürünün oluşturulmadığı, gerekli eğitimlerin sağlanmadığı, strateji ve süreçlerin inovasyona yönelik olarak güncellenmediği durumlarda yazılımın katkısı sınırlı olacaktır. Ayrıca, her bir işletmenin kendine has özellikleri olacağı için inovasyon yazılımının da bu özelliklere göre uyumlandırılması gerekebilir. Bu sebeplerden ötürü, biz, yazılımla birlikte eğitim, danışmanlık ve işletmeye özel uyarlamalar da sunuyoruz.

innoCentrum® İnovasyon Maratonu

Firmaların ve Belediyelerin hızlı bir şekilde çalışan, müşteri ve vatandaş gibi iç ve dış paydaşlarını inovasyon süreçlerine dahil edebilmeleri ve kısa zaman içinde çok sayıda inovatif fikir ve iyileştirme önerileri toplayabilmeleri için innoCentrum® İnovasyon Maratonu hizmetimizi geliştirdik. İnovasyon yönetimi eğitimi, "online fikir yarışmaları" ve "online öneri martonu" etkinliklerden oluşan hizmetimizin detaylarını Belediyeler için İnovasyon Maratonu ve İşletmeler için İnovasyon Maratonu tanıtım broşürünlerinden öğrenebilirsiniz.

Danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen İletişim formunu doldurunuz veya info@innocentrum.com adresimize email gönderiniz.